Vitajte na stránkach občianskeho združenia FRBUL

Jsme občianske združenie FRBUL, ktoré už viac ako 10 rokov pomáha francúzskym buldočkom, mopsikom, bulldogom a tým, ktorých pri pomoci týmto stretneme. Pôsobíme v Českej a a Slovenskej republike. 

ZABEZPEČÍME vyzdvihnutie psíka, prehliadnutie psíka veterinárnym lekárom, dočasnú opateru psíkovi v láskavom rodinnom prostredí,vyhľadanie novej rodiny podľa špecifických potrieb každého psíka, pravidelné kontroly a komunikáciu s novou rodinou. VŠETKO NA ZÁKLADE PÍSOMNÝCH DOKLADOV – ZMLÚV (ochránime psíka aj jeho rodinu).

Viete o niekom kto má problém so svojim placatým psíkom a nevie si sám rady? Presne na riešenie týchto situácii je tu Občianske združenie FRBUL. „Niekedy, ani nevieme kedy, nastane doma situácia, keď psík musí proste ísť. Sťahovanie, psík prišiel o pána a rodina nie je na psíka pripravená, výskyt alergie u niekoho doma a iné riešenie ako odchod psíka z domácnosti nie je možné...... NEZATRACUJME ĽUDÍ,KTORÍ TAKÝTO PROBLÉM RIEŠIA. Ale pomôžme im, aby ho vyriešili najlepšie ako sa dá a v prospech psíka. OZ FRBUL nové rodiny dôkladne preveruje. Sme tím ľudí, ktorí sú doma obklopení „plackami“ a vieme o ich citlivých dušičkách a háklivých telíčkach skutočne veľa...“

CHCEŠ POMÔCŤ? „..ľútosť im nepomôže.. pomôže čin..“

ADOPCIA - uvažuješ o druhom placatom psíkovi? Je úžasné pomôcť takému, ktorý to naozaj potrebuje. Vďačnosť adoptovaného psíka, ktorý už raz zažil sklamanie je neuveriteľná a každý človek s dobrým srdcom si ju zaslúži zažiť.

DOČASNÁ OPATERA - vieš a chceš pomôcť psíkovi spoznať aký je skutočný život v rodine? Pridaj sa k nám a začni žiť s pocitom, že dokážeš odovzdať zo seba to najlepšie a pripraviť psíka na štart do láskavého domova. OZ FRBUL hradí dočasnému oparovateľovi všetky náklady na veterinárne ošetrenie psíka a prípadné zvýšené náklady na starostlivosť.

"Kúpou šteniatka nejasného a neovereného pôvodu si môže každý privodiť veľa nepríjemností. Je tu ešte ďalšia dôležitá vec. Etika nášho chovania. Ak si kúpim psíka z množiarne, stávam sa spolupáchateľom trestného činu týrania zvierat nevhodným, brutálnym chovom. Stávam sa spoluzodpovedným za utrpenie psov, chovaných v hrozných podmienkach, pretože tam kde nie je záujem, nebude ani ponuka. Tu žiadny alibizmus neplatí. Sme ľudia a pokiaľ chceme my žiť ako ľudia, tak sa tak musíme začať aj chovať."

FINANČNÁ POMOC - chceš pomôcť, ale nevieš ako? Je to jednoduché. OZ FRBUL disponuje transparentným účtom ako pre Slovenskú, tak aj pre Českú republiku. Každá, aj minimálna čiastka od ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud psíkov v núdzi, vie zabezpečiť takému psíkovi veterinárne ošetrenie, stravu a všetko potrebné počas dočasnej opatery.

 Združenie OZ FRBUL je priamym nástupcom spolku FRBUL, založeného 25. 2. 2008 a preberá všetky jeho aktivity. Spojili sme sily a vytvorili "nový FRBUL", ktorý je medzinárodný. Aktuálne zastrešujeme svoju pôsobnosťou Českú a Slovenskú republiku.

Vďaka fungovanie OZ FRBUL sa podporilo zachrániť už stovky psíkov. To všetko by nešlo realizovať bez Vašej pomoci. Ďakujeme všetkým za podporu, vrátane VIP členom ako sú olympijský víťaz Lukáš Krpálek, moderátor Patrik Hezucký, speváci Tomáš Savka a Helena Zeťová, herečka Jana Stryková, alebo spisovateľka a moderátorka Halina Pawlowská. Našou členkou bola tiež skvelá herečka a milovníčka buldočka Jiřina Jirásková († 2013).

 

Odporúčame www.AutodielyONLINE24.skObčianske združenie FRBUL * Powered by Panavis & QC | ©2019
FRBUL - francúzsky buldoček - francouzský buldoček - french bulldog